Dr. Alp OKUTUCU

Yeni Nesil Gençlik Aşısı

Innea Yeni nesil gençlik nem aşısı ile tedavi edilen hastaların, 6 ay sonra alt ve üst deri yapısında ortalama %65 - %80’e varan iyileştirmeler gözlenmiştir.
Image

YENİ NESİL GENÇLİK NEM AŞISI İLE GEÇ KALMAYIN, GENÇ KALIN

INNEA YENİ NESİL GENÇLİK NEM AŞISI İLE TEDAVİ EDİLEN HASTALARIN, 6 AY SONRA ALT VE ÜST DERİ YAPISINDA ORTALAMA %65 – 80 ‘E VARAN İYİLEŞTİRMELER GÖZLENMİŞTİR.

Güneş, stres, çevresel faktörler, düzensiz beslenme ve sigara içmeye bağlı durumlar cildin yaşlanmasını hızlandırır. Cilt renginin değişmesi,  dolgunluğun azalarak sağlıklı görünümünün kaybetmesi sonrasında ince kırışıklıklar belirgin hale gelmektedir.

Cilt yapısında doğal olarak bulunan, parlak ve sağlıklı görüntüyü sağlayan Hyalüranik Asit genç deride oldukça yüksek oranda bulunmaktadır. 20 li yaşlardan sonra azalmaya başlaması olumsuz etkiyi daha da artırmaktadır. Hyalüranik asit konsantrasyonu ile formüle edilen yeni nesil INNEA ile zamanın olumsuz etkilerini azaltmayı ve cilt yapısını desteklemeyi amaçlamıştır.

Yeni nesil INNEA deri altına enjekte edilerek istenilen miktarda Hyalüranik Asit seviyesine ulaşılmasını sağlar.

 

YENİ NESİL GENÇLİK AŞISI İNNEA;

·       Cildin canlandırılması

·       Cildin yeniden yapılandırılması

·       Cildin yüksek oranda nemlendirilmesi

·       Cildin kollojen ve elastin aktivitesinin arttırılması

·       Cildin serbest radikallerinin olumsuz etkilerinin azaltılması

·       Ciltteki leke ve skar tedavilerinin desteklenmesi

·       Ciltteki ince kırışıklıkların azaltılması gibi durumlarda etkili olup, kombine tedavilerle de son derece uyumludur.

 

YENİ NESİL GENÇLİK VE NEM AŞISI NE ZAMAN YAPILABİLİR?

Cildinizin desteğe ihtiyaç duyduğunu hissettiğiniz anda bizimle YENİ NESİL GENÇLİK NEM AŞISI ile ilgili görüşmeye hazırsınız demektir. Doktorunuz olarak size ilgili protokol ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

 

ÖNERİLEN YENİ NESİL GENÇLİK VE NEM AŞISI PROTOKOLÜ NEDİR?

Yaşa ve cinsiyete bağlı olarak değişmekle beraber ortalama 15 gün arayla yapılacak 3 seans tan sonra altı ay sonra yapılacak tedaviler şeklindedir. Muayenenizden sonra size maximum etkiyi sağlayacak seans aralıkları ve sayısı size özel olarak planlanmaktadır.

 

YENİ NESİL GENÇLİK VE NEM AŞISI HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Tüm cilt tiplerinde yüz, boyun, dekolte ve el üstünde uygulanabilir. Yeni nesil gençlik aşısı ve nem aşısının etkinliği ve güvenirliği özellikle hassa bölgeler olan göz çevresi, dudak üstü, alın ve boyun bölgelerinde kullanılmasıyla ispatlanmıştır.

 

YENİ NESİL GENÇLİK VE NEM AŞISI İNNEA NEDEN GÜVENLİDİR?

Medikal Estetikte Hyalüranik Asit enjeksiyon uygulamaları, cildin yaşlanma sürecini yavaşlatarak daha genç bir yapıda olmasını ve bu cilt yapısının da geçen zamana rağmen daha sağlıklı kalmasını sağlar. YENİ NESİL GENÇLİK VE NEM AŞISI INNEA, saf halde serbest Hyalüranik Asit içerir. Cilt dokusunun gençlik veren komponentlerini uyararak onların yeniden üretimini sağlar. Cilde saf Hyalüranik Asit enjeksiyonu hem doktor, hem de hasta açısından son derece güvenilir ve etkili bir uygulama yöntemidir.

 

YENİ NESİL GENÇLİK VE NEM AŞISI İNNEA NEDEN FARKLI?

Yeni nesil gençlik ve nem aşısı INNEA’nın en önemli farkı, protein ve nükleik asit içermediğinden, alerjik reaksiyon riskinin olmamasıdır. Orta moleküller ağırlıkta Hyalüranik asit içeriği ve optimal konsantrasyonda olması, ciltte hızlı ve uzun süreli olumlu etkiler sağlar.

 

YAN ETKİLERİ NELERDİR VE KİMLERE UYGULANMAZ?

Yeni nesil Gençlik ve Nem Aşısı INNEA’nın hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak enjeksiyona veya öncesinde tercihe göre kullanılan topikal anestezik kremlere bağlı kızarıklık, eritem vs. olabilir. Uygulamadan sonraki 2 saat içinde bu etkiler ortadan kaybolur. Enjeksiyona yüksek hassasiyeti olan olan (Hipersensibilite) kişilerde uygulanmaz. Bu tüm enjeksiyon uygulamaları için geçerlidir.